| Do zbiornika o pojemości: | 40 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 300 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 45 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 300 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 55 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 300 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 40 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 110 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 100 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 450 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 120 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 450 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 140 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 450 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 180 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 450 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 200 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 450 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 220 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 450 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |
| Do zbiornika o pojemości: | 240 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 450 mm |
| kod produktu: | 53.LRE.411 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 636111000 |
| numer homologacji: | E4-67R-0193001 |