| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 59 l |
| Pojemność użytkowa: | 47.2 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 64 l |
| Pojemność użytkowa: | 51.2 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 58 l |
| Pojemność użytkowa: | 46.4 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 66 l |
| Pojemność użytkowa: | 52.8 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 72 l |
| Pojemność użytkowa: | 57.6 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 71 l |
| Pojemność użytkowa: | 56.8 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 55 l |
| Pojemność użytkowa: | 44 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 580 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 46 l |
| Pojemność użytkowa: | 36,8 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 225 mm |
| Wysokość: | 600 mm |
| Pojemność wodna: | 48 l |
| Pojemność użytkowa: | 38.4 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Pojemność wodna: | 45 l |
| Pojemność użytkowa: | 36 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 48 l |
| Pojemność użytkowa: | 38.4 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 250 mm |
| Wysokość: | 630 mm |
| Pojemność wodna: | 62 l |
| Pojemność użytkowa: | 49.6 l |
| kod produktu: | 55.LRE.931 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E13-67R 010233 |