| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 47-47,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 37.6 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Pojemność wodna: | 53 l |
| Pojemność użytkowa: | 42.4 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Pojemność wodna: | 53 l |
| Pojemność użytkowa: | 42.4 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 48 l |
| Pojemność użytkowa: | 38.4 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 62 l |
| Pojemność użytkowa: | 49.6 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 28,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 22.4 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 32 l |
| Pojemność użytkowa: | 25.6 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 36,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 28.8 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 565 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 34 l |
| Pojemność użytkowa: | 27.2 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 38 l |
| Pojemność użytkowa: | 30.4 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |