| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 82 l |
| Pojemność użytkowa: | 65.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 72 l |
| Pojemność użytkowa: | 57.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 86 l |
| Pojemność użytkowa: | 68.8 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 95 l |
| Pojemność użytkowa: | 76 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 59 l |
| Pojemność użytkowa: | 47.2 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 103 l |
| Pojemność użytkowa: | 82.4 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |