| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 160 l |
| Pojemność użytkowa: | 128 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 1076 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.393 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW450D |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001182* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 240 l |
| Pojemność użytkowa: | 192 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 1573 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.397 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW450H |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001182* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| Średnica: | 270 mm |
| Długość: | 781 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.296 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW270C |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001162 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| Średnica: | 300 mm |
| Długość: | 801 mm |
| kod produktu: | 77.GRO.302 R25 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZC300/50 |
| numer homologacji: | E20-67R-010619 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 476 mm |
| kod produktu: | 77.GRO.362 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZC360/41 |
| numer homologacji: | E20-67R-011030 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 468 mm |
| kod produktu: | 77.POL.363 R26 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | ZGC360H040S2M6STAK |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001020* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 70 l |
| Pojemność użytkowa: | 56 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 789 mm |
| kod produktu: | 77.STA.365 R26 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | W36007021 |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*000427* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 25 l |
| Pojemność użytkowa: | 20 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 614 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.286 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW244C |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001161* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 30 l |
| Pojemność użytkowa: | 24 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 724 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.287 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW244C |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001161* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 35 l |
| Pojemność użytkowa: | 28 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 844 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.288 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW244C |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001161* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 954 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.289 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW244D |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001161* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 45 l |
| Pojemność użytkowa: | 36 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 1069 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.290 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW244E |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001161* |