| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 140 l |
| Pojemność użytkowa: | 112 l |
| Średnica: | 400 mm |
| Długość: | 1184 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 150 l |
| Pojemność użytkowa: | 120 l |
| Średnica: | 400 mm |
| Długość: | 1264 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 160 l |
| Pojemność użytkowa: | 128 l |
| Średnica: | 400 mm |
| Długość: | 1341 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 180 l |
| Pojemność użytkowa: | 144 l |
| Średnica: | 400 mm |
| Długość: | 1497 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 190 l |
| Pojemność użytkowa: | 152 l |
| Średnica: | 400 mm |
| Długość: | 1588 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 80 l |
| Pojemność użytkowa: | 64 l |
| Średnica: | 400 mm |
| Długość: | 697 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 90 l |
| Pojemność użytkowa: | 72 l |
| Średnica: | 400 mm |
| Długość: | 777 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 100 l |
| Pojemność użytkowa: | 80 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 684 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 180 l |
| Pojemność użytkowa: | 144 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 1194 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 220 l |
| Pojemność użytkowa: | 176 l |
| Średnica: | 4580 mm |
| Długość: | 1446 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 240 l |
| Pojemność użytkowa: | 192 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 1573 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |