| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 55 l |
| Pojemność użytkowa: | 44 l |
| kod produktu: | 77.BOR.505 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T2E |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001092* |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 60 l |
| Pojemność użytkowa: | 48 l |
| kod produktu: | 77.BOR.506 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T2F |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*000805 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 56 l |
| Pojemność użytkowa: | 44.8 l |
| kod produktu: | 77.BOR.509 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T1B |
| numer homologacji: | E20 67R 03 1062 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 47 l |
| Pojemność użytkowa: | 37.6 l |
| kod produktu: | 77.BOR.769 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T10S |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001119 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 52 l |
| Pojemność użytkowa: | 41.6 l |
| kod produktu: | 77.BOR.770 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T10A |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001120 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 67 l |
| Pojemność użytkowa: | 53.6 l |
| kod produktu: | 77.BOR.772 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T10C |
| numer homologacji: | E20 67R 03 1122 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 72 l |
| Pojemność użytkowa: | 57.6 l |
| kod produktu: | 77.BOR.773 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T10D |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001123 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 79 l |
| Pojemność użytkowa: | 63.2 l |
| kod produktu: | 77.BOR.778 R25 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T10E |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001124 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| kod produktu: | 77.BOR.779 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T13S |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001149 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 58 l |
| Pojemność użytkowa: | 46.4 l |
| kod produktu: | 77.BOR.774 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T13A |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001150 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 75 l |
| Pojemność użytkowa: | 60 l |
| kod produktu: | 77.BOR.776 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T13C |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001152* |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 82 l |
| Pojemność użytkowa: | 65.6 l |
| kod produktu: | 77.BOR.777 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTW-T13D |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001153* |