| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 92 l |
| Pojemność użytkowa: | 73.6 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 340 mm |
| Pojemność wodna: | 125 l |
| Pojemność użytkowa: | 100 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 43 l |
| Pojemność użytkowa: | 34.4 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 47 l |
| Pojemność użytkowa: | 37.6 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 55 l |
| Pojemność użytkowa: | 44 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 71 l |
| Pojemność użytkowa: | 56.8 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 84 l |
| Pojemność użytkowa: | 67.2 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 92 l |
| Pojemność użytkowa: | 73.6 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 565 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 33 l |
| Pojemność użytkowa: | 26.4 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 42-42,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 33.6 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 47-47,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 37.6 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Pojemność wodna: | 53 l |
| Pojemność użytkowa: | 42.4 l |
| kod produktu: | 88.FAR.888 |
|---|---|
| producent: | POLMOCON |
| kod producenta: | 393TS050 |
| numer homologacji: | E13-67R-020409 |