| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 72 l |
| Pojemność użytkowa: | 57.6 l |
| kod produktu: | 77.BOR.640 R25 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTZ-T9D |
| numer homologacji: | E20-67R-031128 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 79 l |
| Pojemność użytkowa: | 63.2 l |
| kod produktu: | 77.BOR.641 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZTZ-T9E |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001129 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 47 l |
| Pojemność użytkowa: | 37.6 l |
| kod produktu: | 77.BOR.949 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | TP-T16S |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001168 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 58 l |
| Pojemność użytkowa: | 46.4 l |
| kod produktu: | 77.BOR.951 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | TP-T16B |
| numer homologacji: | E20*67R01/15*001145 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 72 l |
| Pojemność użytkowa: | 57.6 l |
| kod produktu: | 77.BOR.953 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | TP-T16D |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001147* |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 82 l |
| Pojemność użytkowa: | 65.6 l |
| kod produktu: | 77.BOR.954 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001148 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 230 mm |
| Pojemność wodna: | 64 l |
| Pojemność użytkowa: | 51.2 l |
| kod produktu: | 77.BOR.972 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | TP-T11B |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001135 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 86 l |
| Pojemność użytkowa: | 68.8 l |
| kod produktu: | 77.BOR.975 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | TP-T11E |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001138* |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 95 l |
| Pojemność użytkowa: | 76 l |
| kod produktu: | 77.BOR.985 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | TP-T14E |
| numer homologacji: | E20*67R03/00*001143* |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 59 l |
| Pojemność użytkowa: | 47.2 l |
| kod produktu: | 77.BOR.989 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | TP-T15S |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001165 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 566 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 33 l |
| Pojemność użytkowa: | 26.4 l |
| kod produktu: | 77.GRO.830 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTZ566-180-33 |
| numer homologacji: | E20-67R-041038 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Pojemność wodna: | 61 l |
| Pojemność użytkowa: | 48.8 l |
| kod produktu: | 77.GRO.976 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTP650-220-61 |
| numer homologacji: | E20-67R-010614 |