| Do zbiornika o pojemości: | 80 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 90 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 90 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 95 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 55 l |
| Pojemność użytkowa: | 44 l |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |