| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 70 l |
| Pojemność użytkowa: | 56 l |
| Średnica: | 315 mm |
| Długość: | 1000 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.317 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW315H |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001164 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 90 l |
| Pojemność użytkowa: | 72 l |
| Średnica: | 315 mm |
| Długość: | 1248 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.319 R25 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW315J |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001164* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 100 l |
| Pojemność użytkowa: | 80 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 1082 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.368 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW2G |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*000688* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 110 l |
| Pojemność użytkowa: | 88 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 1184 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.369 R25 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW2H |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*000688 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 589 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.363 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW360B |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*000688* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 60 l |
| Pojemność użytkowa: | 48 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 674 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.364 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW2C |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*000688* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 80 l |
| Pojemność użytkowa: | 64 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 878 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.366 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW2E |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*000688* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 90 l |
| Pojemność użytkowa: | 72 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 980 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.367 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW2F |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*000688* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 100 l |
| Pojemność użytkowa: | 80 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 684 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.390 R25 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW450A |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001182* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 120 l |
| Pojemność użytkowa: | 96 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 813 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.391 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW450B |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001182* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 140 l |
| Pojemność użytkowa: | 112 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 941 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.392 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW450C |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001182* |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 160 l |
| Pojemność użytkowa: | 128 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 1076 mm |
| kod produktu: | 77.BOR.393 R26 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | ZW450D |
| numer homologacji: | E20*67R03/01*001182* |