| Do zbiornika o pojemości: | 80 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 90 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 90 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 34 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 565 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 50 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 600 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o średnicy: | 630 mm |
|---|
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o średnicy: | 600 mm |
|---|
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 60 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 600 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o średnicy: | 630 mm |
|---|
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 67 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 650 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |