| Do zbiornika o pojemości: | 30 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 244 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 35 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 244 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 45 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 244 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 55 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 244 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 60 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 244 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 35 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 270 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 80 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 90 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 100 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 120 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 130 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |
| Do zbiornika o pojemości: | 140 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 25.EMR.200 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 4822649 |
| numer homologacji: | E4-67R-031745 VBE |