| Do zbiornika o pojemości: | 170 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do zbiornika o pojemości: | 180 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do zbiornika o pojemości: | 190 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do zbiornika o pojemości: | 45 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do zbiornika o pojemości: | 180 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 450 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do zbiornika o pojemości: | 80 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do zbiornika o pojemości: | 50 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 600 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do zbiornika o pojemości: | 59 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 650 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Do zbiornika o średnicy: | 630 mm |
|---|
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |