| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 75 l |
| Pojemność użytkowa: | 60 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 82 l |
| Pojemność użytkowa: | 65.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 56 l |
| Pojemność użytkowa: | 44.8 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 62 l |
| Pojemność użytkowa: | 49.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 230 mm |
| Pojemność wodna: | 74 l |
| Pojemność użytkowa: | 59.2 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 80 l |
| Pojemność użytkowa: | 64 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 87 l |
| Pojemność użytkowa: | 69.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 580 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 37 l |
| Pojemność użytkowa: | 29.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 63 l |
| Pojemność użytkowa: | 50.4 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 69 l |
| Pojemność użytkowa: | 55.2 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 77 l |
| Pojemność użytkowa: | 61.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 230 mm |
| Pojemność wodna: | 59 l |
| Pojemność użytkowa: | 47.2 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |