| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 82 l |
| Pojemność użytkowa: | 65.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 98 l |
| Pojemność użytkowa: | 78.4 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |