| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 82 l |
| Pojemność użytkowa: | 65.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 92 l |
| Pojemność użytkowa: | 73.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 340 mm |
| Pojemność wodna: | 125 l |
| Pojemność użytkowa: | 100 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 28,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 22.4 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 32 l |
| Pojemność użytkowa: | 25.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 36,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 28.8 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 520 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 565 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 34 l |
| Pojemność użytkowa: | 27.2 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 38 l |
| Pojemność użytkowa: | 30.4 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 55 l |
| Pojemność użytkowa: | 44 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 60 l |
| Pojemność użytkowa: | 48 l |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |