| Do zbiornika o średnicy: | 270 - 360 mm |
|---|
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 28 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 35 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 40 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 270 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 40 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 47 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 230 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 50 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 60 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Do zbiornika o pojemości: | 70 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 580 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 46 l |
| Pojemność użytkowa: | 36,8 l |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 225 mm |
| Wysokość: | 600 mm |
| Pojemność wodna: | 48 l |
| Pojemność użytkowa: | 38.4 l |
| kod produktu: | 50.LRE.799 |
|---|---|
| producent: | STAKO |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E3-67R-016002 |