| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 566 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 33 l |
| Pojemność użytkowa: | 26.4 l |
| kod produktu: | 77.GRO.730 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTW566-180-33 |
| numer homologacji: | E20-67R-011038 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 43 l |
| Pojemność użytkowa: | 34.4 l |
| kod produktu: | 77.GRO.752 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTW600-200-43 |
| numer homologacji: | E20 67R-01 1058 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Pojemność wodna: | 88 l |
| Pojemność użytkowa: | 70.4 l |
| kod produktu: | 77.GRO.687 R25 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTW680-300-88 |
| numer homologacji: | E20 67R-010738 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 78 l |
| Pojemność użytkowa: | 62.4 l |
| kod produktu: | 77.GRO.780 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTW720-250-78 |
| numer homologacji: | E20-67R-010785 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 85 l |
| Pojemność użytkowa: | 68 l |
| kod produktu: | 77.GRO.781 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTW720-270-85 |
| numer homologacji: | E20-67R-010786 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 55 l |
| Pojemność użytkowa: | 44 l |
| kod produktu: | 77.GRO.763 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTW630-225-55 |
| numer homologacji: | E20*67R04/01*001132* |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 43 l |
| Pojemność użytkowa: | 34.4 l |
| kod produktu: | 77.GRO.852 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTZ600-200-43 |
| numer homologacji: | E20*67R04/01*001058* |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 47 l |
| Pojemność użytkowa: | 37.6 l |
| kod produktu: | 77.GRO.861 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTZ630-200-47 |
| numer homologacji: | E20*67R01/14*001051 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 55 l |
| Pojemność użytkowa: | 44 l |
| kod produktu: | 77.GRO.862 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTZ630-225-55 |
| numer homologacji: | E20*67R01/14*001132 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 71 l |
| Pojemność użytkowa: | 56.8 l |
| kod produktu: | 77.GRO.977 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTP650-250-71 |
| numer homologacji: | E20-67R-010615 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 84 l |
| Pojemność użytkowa: | 67.2 l |
| kod produktu: | 77.GRO.984 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTP720-250-84 |
| numer homologacji: | E20-67R-010788 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 720 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 92 l |
| Pojemność użytkowa: | 73.6 l |
| kod produktu: | 77.GRO.985 R26 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | ZTP720-270-92 |
| numer homologacji: | E20-67R-010789 |