| Do zbiornika o pojemości: | 40 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o pojemości: | 41 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o pojemości: | 35 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o pojemości: | 45 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 270 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o pojemości: | 50 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 300 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o pojemości: | 60 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 300 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o pojemości: | 80 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o średnicy: | 565 mm |
|---|
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Do zbiornika o średnicy: | 600 mm |
|---|
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 566 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 33 l |
| Pojemność użytkowa: | 26.4 l |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2025 |
| Średnica: | 580 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Pojemność wodna: | 48 l |
| Pojemność użytkowa: | 38.4 l |
| kod produktu: | 50.ACE.542 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | NGK97999 |
| numer homologacji: | E8-67R-01 4289 |