| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 54 l |
| Pojemność użytkowa: | 43.2 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 59 l |
| Pojemność użytkowa: | 47.2 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Pojemność wodna: | 47 l |
| Pojemność użytkowa: | 37.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 59 l |
| Pojemność użytkowa: | 47.2 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 64 l |
| Pojemność użytkowa: | 51.2 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 58 l |
| Pojemność użytkowa: | 46.4 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 66 l |
| Pojemność użytkowa: | 52.8 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Pojemność wodna: | 72 l |
| Pojemność użytkowa: | 57.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 71 l |
| Pojemność użytkowa: | 56.8 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny wewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 630 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Pojemność wodna: | 55 l |
| Pojemność użytkowa: | 44 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 566 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Pojemność wodna: | 33 l |
| Pojemność użytkowa: | 26.4 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 650 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Pojemność wodna: | 61 l |
| Pojemność użytkowa: | 48.8 l |
| kod produktu: | 60.AEB.626 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB453 |
| numer homologacji: | E3-10R-026076 |