| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Pojemność wodna: | 66,5 l |
| Pojemność użytkowa: | 52.8 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | toroidalny zewnętrzny |
|---|---|
| Rok produkcji: | 2026 |
| Średnica: | 680 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Pojemność wodna: | 77 l |
| Pojemność użytkowa: | 61.6 l |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 35 l |
| Pojemność użytkowa: | 28 l |
| Średnica: | 315 mm |
| Długość: | 526 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 41 l |
| Pojemność użytkowa: | 32.8 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 476 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 45 l |
| Pojemność użytkowa: | 36 l |
| Średnica: | 270 mm |
| Długość: | 875 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Do zbiornika o pojemości: | 45 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Do zbiornika o pojemości: | 50 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 315 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Do zbiornika o pojemości: | 60 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Do zbiornika o pojemości: | 90 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Do zbiornika o pojemości: | 100 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 360 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Do zbiornika o pojemości: | 100 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Do zbiornika o pojemości: | 110 l |
|---|---|
| Do zbiornika o średnicy: | 400 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | GZWM |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |