| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 70 l |
| Pojemność użytkowa: | 56 l |
| Średnica: | 315 mm |
| Długość: | 1000 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 80 l |
| Pojemność użytkowa: | 64 l |
| Średnica: | 315 mm |
| Długość: | 1117 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 100 l |
| Pojemność użytkowa: | 80 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 1082 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 110 l |
| Pojemność użytkowa: | 88 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 1184 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 589 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 60 l |
| Pojemność użytkowa: | 48 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 674 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 70 l |
| Pojemność użytkowa: | 56 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 774 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 90 l |
| Pojemność użytkowa: | 72 l |
| Średnica: | 360 mm |
| Długość: | 980 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 100 l |
| Pojemność użytkowa: | 80 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 684 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 120 l |
| Pojemność użytkowa: | 96 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 813 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 140 l |
| Pojemność użytkowa: | 112 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 941 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 160 l |
| Pojemność użytkowa: | 128 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 1076 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.629 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | AEB393 |
| numer homologacji: | E3-67R-036375 |