| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 200 l |
| Pojemność użytkowa: | 160 l |
| Średnica: | 450 mm |
| Długość: | 1324 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| Średnica: | 270 mm |
| Długość: | 781 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 25 l |
| Pojemność użytkowa: | 20 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 614 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 30 l |
| Pojemność użytkowa: | 24 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 724 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 35 l |
| Pojemność użytkowa: | 28 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 844 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 40 l |
| Pojemność użytkowa: | 32 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 954 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 45 l |
| Pojemność użytkowa: | 36 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 1069 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 1174 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 55 l |
| Pojemność użytkowa: | 44 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 1304 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 60 l |
| Pojemność użytkowa: | 48 l |
| Średnica: | 244 mm |
| Długość: | 1414 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 30 l |
| Pojemność użytkowa: | 24 l |
| Średnica: | 270 mm |
| Długość: | 601 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |
| Typ zbiornika: | walcowy |
|---|---|
| Pojemność wodna: | 50 l |
| Pojemność użytkowa: | 40 l |
| Średnica: | 270 mm |
| Długość: | 963 mm |
| kod produktu: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| producent: | BORMECH |
| kod producenta: | 628127000 |
| numer homologacji: | E3-10R-036379 |